Наша Історія Та Педагогічна Родина

Наша школа — це креативність, освіченість, вихованість, духовність, практичність.

Відомий письменник Федір Абрамов висловив цікаву думку: з недавніх пір існують два способи оновлення та зміни життя. Один — реформи і революції, другий — шлях морального вдосконалення, самовиховання особистості кожної людини.

Хто ж веде людство по другому шляху? Хто допомагає повірити у власні сили, значущість, неповторність? Хто направляє на шлях істини?

Звичайно ж, учитель. Учитель — професіонал, учитель — творець, учитель — духовний наставник. Як хочеться, щоб саме такий учитель був поруч з дитиною!

«Впевнена, що школа, в якій навчається моя дитина, вже стала острівцем любові і уваги, душевної теплоти і щедрості. Як хочеться, щоб моя дитина відбувся!»

Школа, Учитель, Батько, Учень — це ланки одного ланцюжка. Нерозривна вона буде і міцна, тільки тоді, коли є спільна мета.

І мета ця знайдена і визначена в нашому комплексі: формування особистості дитини, створення таких умов, в яких кожна особистість розкриється повною мірою.

Креативність, освіченість, практичність, вихованість, духовність — ось складові формування особистості, ось на чому грунтується прогрес, ось ключ до успішності!